Skip to main content

Statybų paslaugos

Statybų paslaugos, kuriose demonstruojame solidžią patirtį (statybų sektoriuje skaičiuojame jau daugiau nei 15 metų). Į kiekvieną projektą žvelgiame su ypatingu dėmesiu ir pateikiame kokybiškus, atsakingus bei kruopščiai apgalvotus sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams.

Angarų, sandėlių statyba

Sandėlių bei angarų statyba – tai statiniai, kurie gali būti lanksčiai pritaikomi skirtingoms paskirtims ir individualiems poreikiams. Dažnas pasirinkimas žemės ūkio sektoriuje bei komercinėje veikloje: pavyzdžiui, sandėliuoti produktams ar saugoti įrangai bei transporto priemonėms. Mūsų stiprybė – patvarūs sandėliavimo sprendimai nuo kokybiškos konstrukcijos iki apgalvotos vidaus erdvės.

Gamybinių, pramoninių pastatų statyba

Statome įvairaus dydžio ir sudėtingumo gamyklas, sandėlius, autoservisus bei kitus pramoninius statinius. Gamybinės bei pramoninės paskirties statinių statyba reikalauja solidaus žinių bagažo – Jostatyba siūlo būtent tai: aukščiausios kokybės pramoninės statybos paslaugas, paremtas ilgamete patirtimi.

Komercinių pastatų statyba

Komercinių pastatų statyba, įskaitant parduotuves, biurus, restoranus, viešbučius ir kitas komercines patalpas – užduotis, kurią daugiametės patirties dėka įvykdome sklandžiai ir kokybiškai. Komercinės paskirties statiniai turi atitikti specifinius reikalavimus, todėl jų statyba yra sudėtinga ir reikalauja specialių žinių bei patirties. Suprantame, kad komercinėje statyboje ypač svarbi tiek aukšta kokybė, tiek reprezentatyvumas, tad teikdami šią paslaugą sėkmingai deriname ir viena, ir kita.

Statybų rangovai, generalinis rangovas

Statybų rangos ir generalinės rangos paslaugos: statybų projekto eigos ir procesų valdymas bei kontroliavimas aukščiausios kokybės rezultatui. Esame statybų rangovas, atestuotas ypatingų statinių statybai, tad profesionaliai vykdome ir itin sudėtingų konstrukcijų, aukštybinių bei visuomeninių projektų statybos darbus. Sėkmingai dirbame su Europos Sąjungos finansuojamais projektais.

Gelžbetonio konstrukcijų montavimas

Jostatyba specializuojasi įvairaus dydžio ir sudėtingumo gelžbetoninių konstrukcijų (pavyzdžiui, perdangų, pamatų, sienų, kolonų) montavime. Gelžbetoninės konstrukcijos dažniausiai naudojamos pramoninių, gamybinių ir komercinių pastatų statyboje – turėdami solidžią patirtį ir šioje srityje, užtikriname aukščiausios kokybės paslaugos.

Apdailos darbai (gamybiniams, komerciniams objektams)

Statybos darbai nuo pamatų iki baigtinio rezultato – vienose Jostatyba rankose. Gamybinių bei komercinių vidaus erdvių įrengimas; Esant poreikiui, pasirūpiname pilnu vidaus įrengimu.

https://www.youtube.com/watch?v=6oTurM7gESE

Statybų paslaugos: aptarkime jūsų poreikius

Turite viziją, kurią gali įgyvendinti Jostatyba specialistų komanda? Domina bendradarbiavimo galimybės ar norite artimiau susipažinti su mūsų vykdomais projektais? Susisiekite su mumis ir aptarkime, kaip mūsų patirtis virs jūsų statiniu.