Skip to main content

Jostatyba: ekspertiškumu grįstos statybų paslaugos

Jostatyba – statybų įmonė, orientuota į nepriekaištingą kokybę. Kad jūsų idėjos virstų aukščiausios klasės statiniais, sutelkiame solidžias statybos inžinerijos žinias bei daugiametę patirtį puoselėjančius specialistus. Mūsų komandai statybų darbai, statybos paslaugos ir statybų sektorius savas jau daugiau nei 15 metų, tad savo veiklą grindžiame laiko patvirtintais sprendimais, juos derindami drauge su pažangiausiomis inovacijomis.

Kodėl Jostatyba?

Ilgametė patirtis statybų sektoriuje

Statybų sektoriuje puoselėjame daugiau nei 15–os metų patirtį. Puikiai pažįstame savo rinkos tendencijas, todėl galime pasiūlyti tiek nesenstančią, tiek ir šiuolaikišką išeitį jūsų poreikiams.

Kompetentinga komanda

Jostatyba kolektyve – tik kvalifikuoti specialistai, kuruojami diplomuotų bei sertifikuotų statybos darbų vadovų. Puoselėjame gausų žinių bagažą, įgytą dirbant su įvairaus pobūdžio statinių projektais.

Mums rūpi jūsų lūkesčiai

Esame statybų įmonė, kurios prioritetas – ne kiekybė, o kokybė. Pasirenkame dirbti su mažesniu kiekiu projektų, kad galėtume užtikrinti aukščiausią kokybės kartelę ir ypatingą dėmesį jūsų objektui.

Ypatingas dėmesys kiekvienam projektui

„Geriau sukurti vieną šedevrą nei tūkstantį vidutinybių“ – tai požiūris, kuriuo vadovaujasi Jostatyba komanda. Mums svarbus ne didesnis įgyvendintų projektų skaičius, o statinio kokybė bei aukštas esamų klientų pasitenkinimo lygis, tad įprastai dirbame su 2-3 objektais per vienerius metus.

Tikime, kad tik skirdami daugiau laiko kiekvienam projektui, dešimtmečius puoselėjamą patirtį galėsime pritaikyti prasmingai ir produktyviai, visus statybos procesus valdyti profesionaliai ir atsakingai, o jūsų poreikius – ne tik išgirsti, bet ir išpildyti.

Mūsų tikslas – jūsų statinių kokybė

Statybų įmonė Jostatyba yra atestuota ypatingų statinių statybai – tai reiškia, kad įmonė turi teisę dirbti su objektais, Statybos techniniame reglamente klasifikuojamais kaip ypatingi (pavyzdžiui, sudėtingos konstrukcijos, visuomeninės paskirties pastatai, aukštybiniai, kultūros paveldo statiniai ir kt.). Visgi nepaisant to, kokio pobūdžio statiniui pasirenkamos mūsų statybų paslaugos, visada puoselėjame vieną tikslą – užtikrinti, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas laiku ir kokybiškai.

Jostatyba įgyvendintų projektų sąraše – ypač platus statinių spektras (nuo sandėlių ir angarų iki pramoninės, gamybinės bei komercinės paskirties pastatų statybos), taip pat ir apdailos darbai mūsų įmonės pastatytiems objektams. Nuo 2010–ųjų teikiame ir statybų rangos paslaugas: galime būti statybų rangovas arba generalinis rangovas jūsų projektui!

Profesionalios statybos paslaugos ir mūsų komanda

Esame neabejingi neprilygstamai kokybei ir ypač didžiuojamės savo komanda, kurioje netrūksta itin aukštos kvalifikacijos specialistų. Mūsų dinamiškame kolektyve – diplomuoti bei sertifikuoti statybos darbų vadovai, sukaupę solidžią patirtį statybų srityje ir kuruojantys gausią plataus profilio statybininkų komandą.

Dėka žinių ir įgūdžių, kuriuos į mūsų komandą atsineša kiekvienas kolega, drauge dirbame kaip darnus vienetas. Kiekvienu projektu siekiame viršyti rinkos standartus ir net į didžiausius iššūkius žvelgiame tiksliai, kvalifikuotai bei ambicingai – su siekiu garantuoti aukščiausią kokybę.