Skip to main content

Karjera: darbas statybose

Darbas statybose – jūsų svajonių karjeros kelias, o ideali darbo vieta – tokia, kurioje ne tik vertinamos jau įgytos kompetencijos, bet ir teikiamas prioritetas nuolatiniam žinių bei įgūdžių auginimui? UAB Jostatyba kviečia prisijungti prie gausios daugiametę patirtį statybos sektoriuje puoselėjančių specialistų komandos!

Jostatyba – tai įmonė, vienijanti ambicingų profesionalų bendruomenę. Mūsų teikiamos statybų paslaugos paremtos efektyviais sprendimais. Į kiekvieną projektą žvelgiame su didele atsakomybe ir nuosekliai siekiame aukščiausių kokybės standartų, tad ieškome komandos narių, kuriems nesvetima panaši darbo filosofija. Kompetencija, atskaitomybė bei nuolatinis tobulėjimas – jums ypač svarbu darbo aplinkoje? Turime kai ką bendro – lauksime jūsų gyvenimo aprašymo!

Mūsų vertybės

Į kokybę orientuotas požiūris

Sakoma, kad tobulybė yra tai, kas neįmanoma, tačiau statybų sektoriuje perfekcionizmas – kaip niekad reikalingas. Jostatyba komanda teikia pirmenybę kliento poreikiams ir visiškam jų išpildymui, net jei tai reikštų mažesnį, bet nepriekaištingai įgyvendintų projektų skaičių. Ypatingas dėmesys kiekvienam objektui mums leidžia užtikrinti išskirtinę kokybę. Mes ne tik išpildome, bet ir viršijame kliento lūkesčius.

Nuolatinis tobulėjimas

Darbas statybose žavus tuo, jog čia niekuomet netrūksta pažangių naujovių, o laikytis nuolatinio tobulėjimo kultūros – jau ne privalumas, o būtinybė. Žengdami koja kojon su naujausiomis tendencijomis, galime išlikti konkurencingais, auginti komandos ekspertiškumo lygį, o savo klientų ratui siūlyti pažangiausius sprendimus

Bendradarbiavimas

Kolektyvinė komandos jėga gerokai pranoksta individualias pastangas. Kiekvienas Jostatyba komandos narys yra ypač vertinamas, o įmonėje kuriama aplinka, kurioje klesti profesionalumas ir produktyvumas. Suprantame, kad statybų sektoriuje efektyvus komandinis darbas – raktas į geriausius rezultatus, tad mums ypač svarbu nuolat puoselėti šią vertybę.

Privalumai Jostatyba komandos nariams

  • Draugiškas ir profesionalus kolektyvas, kuriame vertinamas visų drauge ir kiekvieno atskirai indėlis, iniciatyvumas bei noras siekti pozityvių rezultatų. Kolektyve komandos nariai turi savo atsakomybes, o už jas kiekvienas – tiek statybos darbų vadovas, tiek ir statybininkas – yra vertinami ir motyvuojami.
  • Galimybė ugdyti bendruosius įgūdžius ir tobulinti specialiąsias kvalifikacijas mokymuose.
  • Vidinės karjeros galimybės atsižvelgiant į jau turimas kompetencijas bei jūsų poreikius.vertinamas, o įmonėje kuriama aplinka, kurioje klesti profesionalumas ir produktyvumas. Suprantame, kad statybų sektoriuje efektyvus komandinis darbas – raktas į geriausius rezultatus, tad mums ypač svarbu nuolat puoselėti šią vertybę.
  • Prevencinės priemonės jūsų saugiai darbo aplinkai: esame įvertinę darbuotojų sveikatos, darbo saugos ir aplinkosaugos rizikas bei grėsmes, o saugų elgesį įmonėje prižiūri bei kontroliuoja patyrę ir reiklūs darbo saugos specialistai.
  • Tarnybinis automobilis ir kuras.
  • Didžioji dalis Jostatyba projektų vykdomi Vilniaus rajone, tačiau, dirbant kitame mieste, suteikiame galimybę padengti apgyvendinimo išlaidas.
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atliepiantis konkurencingas atlyginimas.
  • Metinės premijos už pasiektus rezultatus.
  • Galimybė augti kartu su įmone, savo kompetencijas pritaikyti įvairaus pobūdžio objektų statybos darbuose ir tapti savo srities profesionalu.

Darbas statybose: atviros pozicijos

Atraskite naujas karjeros galimybes statybų sektoriuje – prisijunkite prie mūsų dinamiškos komandos ir kandidatuokite į šiuo metu Jostatyba įmonėje atviras pozicijas:

UAB “JOSTATYBA” ieško statybos darbų vadovo darbui Vilniuje

UAB “JOSTATYBA” ieško plataus profilio statybininko darbui Vilniuje